Ledningsgrupp

Ledningsgrupp 2021-01-15T16:44:53+01:00
Richard Jonsson

Richard Jonsson

VD

Mobil: 070-648 20 80
e-post: richard.jonsson@agio.se

Jan Sundström

Jan Sundström

Försäljningschef och utbudsområdesansvarig

Mobil: 070-697 51 93
e-post: jan.sundström@agio.se

Joakim Wiklund

Joakim Wiklund

Personalchef och konsultchef

Mobil: 070-697 52 51
e-post: joakim.wiklund@agio.se

Kaisa Ström

Kaisa Ström

Konsultchef och projektledare

Mobil: 070-638 38 88
e-post: kaisa.strom@agio.se

Helena Winther

Helena Winther

Produktionsansvarig och konsultchef

Mobil: 070 – 217 11 44
e-post: helena.winther@agio.se

Jens Olovsson

Utbudsområdesansvarig och konsultchef Kiruna

Mobil: 076-775 27 93
e-post: Jens Olovsson@agio.se

Emil Bostedt

Konsultchef och projektledare/verksamhetsutvecklare

Mobil: 073-809 64 19
e-post: emil.bostedt@agio.se

Susanne Edgert

Konsultchef och projektledare/verksamhetsutvecklare

Mobil: 070-647 88 11
e-post: susanne.edgert@agio.se

Annika Sällström

Utbudsområdesansvarig

Mobil: 070-373 33 10
e-post: annika.sallstrom@agio.se

Mattias Nilsson

Utbudsområdesansvarig och projektledare/verksamhetsutvecklare

Mobil: 070-385 22 56
e-post: mattias.nilsson@agio.se

Manne Berg

Utbudsområdesansvarig

Mobil: 070-311 01 00
e-post: manne.berg@agio.se